Video Marketing, Animacje 2d 3de

Video buduje emocje,
a emocje skłaniają do zakupu.

Video to najskuteczniejsza forma

przekazu i budowania emocji.


Inwestując w filmy reklamowe decydujesz się na jedno z najbardziej skutecznych narzędzi sprzedażowych. Kręcąc filmy korporacyjne efektywnie umacniasz świadomość Twojej marki.

Video marketing obejmuje zarówno realizacja filmów, jak i późniejsze planowanie strategii marketingowej. Doradzimy Ci jak skutecznie przeprowadzić cały proces produkcji filmów reklamowych – od koncepcji i scenariusza zaczynając, a na publikacji kończąc.

Dobrze zaplanowana i przeprowadzona produkcja filmowa wzbudza emocje i zapada w pamięć odbiorców.


Jest to najlepsza forma komunikacji z klientem, która przynosi wymierne efekty sprzedażowe.

Korzyści z video reklamy


  • Większy wpływ na decyzje zakupowe klientów niż reklama tekstowa.
  • Klienci lepiej zapamiętują informacje w formie obrazów niż słowa pisanego.
  • Treści wizualne potrafią nie tylko zainteresować, ale także wzbudzić silne emocje wśród odbiorców, takie jak lojalność wobec marki.
  • Jest to jedno z najszybciej rozwijających się narzędzi marketingowych przekazu.
  • Filmy video udostępniane w social media generują więcej udostępnień niż tekst i zdjęcia, co zapewnia większy zasięg promocji. Użytkownicy spędzają coraz więcej czasu oglądając filmy w sieci. Naprawdę dobre produkcje są w stanie rozprzestrzenić się viralowo i zgromadzić wielomilionową widownię.
  • Profesjonalnie zaplanowana i wyprodukowana reklama video przynosi kilkukrotny zwrot z inwestycji w formie konwersji sprzedaży produktu.
  • Pozwala skutecznie zakotwiczyć markę w świadomości klientów.
  • W krótkim czasie, można przekazać odbiorcy zdecydowanie większą ilość informacji na temat oferty Twojej Firmy, niż w przypadku tradycyjnego tekstu.
  • Firma, która komunikuje się z otoczeniem za pomocą przystępnych produkcji video, zyskuje o wiele bardziej przyjazny oraz profesjonalny wizerunek.

ZAKRES PRODUKCJI

 

Produkcja Filmowa


Zaplanujemy i zrealizujemy materiał filmowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajduje się produkcja: filmów promocyjnych, spotów reklamowych, filmów reklamowych, filmów korporacyjnych i teledysków.

Film promocyjny

Film promocyjny to zazwyczaj krótki, 2-3 minutowy materiał video prezentujący produkty lub usługi oferowane przez Twoją Firmę. Jest to najpopularniejsza obecnie forma video-promocji w Internecie, która w przystępny sposób opowie Twoim klientom czym się zajmujesz i do kogo skierowana jest Twoja oferta.

Tworzony w oparciu o indywidualne potrzeby Twojej Firmy i dostosowany do grupy docelowej, pozwala zarówno na kreatywne zaprezentowanie produktów, usług i profilu Twojej Firmy.

Film korporacyjny

Film korporacyjny to obecnie jedna z najskuteczniejszych form reklamy dla przedsiębiorstwa. Materiał video ma za zadanie przedstawić atmosferę panującą w pracy, zachęcić potencjalnych kandydatów do ubiegania się o etat w Twojej Firmie, pozyskać inwestora, lub po prostu stworzyć nowoczesną wizytówkę firmy.

Film korporacyjny jest skutecznym elementem strategii marketingowej. Audiowizualna forma przekazu informacji jest atrakcyjna i łatwo przyswajalna dla odbiorców. Forma prezentacji pozwala na przedstawienie wielu informacji w krótkim czasie. Dystrybucja spotów jest zarówno tania, łatwa, jak i niezwykle efektowna, a środki przekazu (Social Media, strony internetowe) ze względu na wysoką dostępność i powszechność użytkowania, mają szeroki zasięg odbioru.

Film reklamowy

Film reklamowy to około 30-sekundowy materiał video promujący produkt lub usługę oferowaną przez Twoja Firmę, którego celem jest skuteczne zachęcenie nabywców do skorzystania z prezentowanej oferty. Jest skutecznym narzędziem marketingowym, pozwalającym na dotarcie do szerokiej, zróżnicowanej grupy odbiorców. Stworzony w oparciu o najnowsze technologie i nowoczesne oprogramowania jest efektownym sposobem komunikacji z potencjalną grupą docelową.

Film reklamowy kształtuje świadomość grona odbiorców, tworzy pożądany wizerunek marki. Audiowizualna reklama wzmaga popyt i wzbudza zainteresowanie ofertą, dzięki czemu korzystnie wpływa na sprzedaż. Film reklamowy jest atrakcyjnym narzędziem promocji, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności.

Teledysk

Teledysk to utwór audiowizualny opracowany i wyprodukowany indywidualnie na potrzeby konkretnego utworu muzycznego. Teledysk ma na celu promocję utworu muzycznego i jego wykonawcy. W obecnych czasach jest to jedna z najskuteczniejszych form promocji artysty lub zespołu muzycznego.

Spot reklamowy

Spot reklamowy to bardzo krótki (15 – 90 sekund) i skuteczny przekaz marketingowy. Odpowiednio zrealizowany spot reklamowy, następnie umiejętnie opublikowany w internecie, potrafi zwiększyć sprzedaż nawet kilkunastokrotnie.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik realizacyjnych spot reklamowy może być wzbogacony ścieżką dźwiękową, grafiką, tekstem lektorskim, animacją itp. Jest to świetne rozwiązanie marketingowe, które może równie skutecznie koncentrować się na promocji jednej osoby, wskazanego miejsca, konkretnego produktu czy usługi oraz ogółu działalności Twojej Firmy.

"Reklama powinna oddziaływać na zmysły i emocje. Stąd też statyczne i jednowymiarowe formy przekazu nie mają takiej siły oddziaływania jak film i animacja reklamowa. Dynamika i plastyczność obrazu, w połączeniu z wyrazistym dźwiękiem, wzbudzają emocje u widza. Te zaś, bardziej niż rozwaga, wpływają na podejmowanie decyzji."

Animacje


Animacje to atrakcyjna forma przedstawienia zwyczajnych rzeczy w niezwyczajnej konwencji. Film może być całkowicie animowany lub zawierać jedynie dodatkowe graficzne elementy, podnoszące atrakcyjność produkcji. W naszej ofercie znajdują się animacje płaskie (2D) i trójwymiarowe (3D).

Animacja Reklamowa

Animacja reklamowa to nowoczesna forma, dająca wiele możliwości. Produkcje animowane sprawdzają się w przypadku filmów z docelową publikacją w internecie lub stronie internetowej Twojej Firmy, a także podczas konferencji, spotkań biznesowych czy eventów branżowych. Animacja reklamowa zawsze podnosi prestiż i rozmach Twojej Firmy. W połączeniu z muzyką stworzoną specjalnie na zamówienie jest interesującym materiałem promocyjnym o potencjale viralowym.

Animacja Produktowa

Animacja produktowa to niezwykle atrakcyjny sposób prezentacji produktu oferowanego przez Twoją Firmę. Animowana forma daje ogromny potencjał, a sam film może pełnić nie tylko funkcję reklamową, ale również informacyjną lub edukacyjną. Za pomocą animacji możemy pokazać również te produkty, których jeszcze fizycznie nie ma, bądź są dopiero w fazie projektowania. Animacja produktu to rozwiązanie wysoce interaktywne, które pozwala w krótkim czasie pokazać największe zalety i korzyści płynące z zakupu danej rzeczy.

Prezentacja Multimedialna

Prezentacja jest niezbędnym elementem promocji Twoje Firmy. To narzędzie multimedialne pozwala na dokładne przedstawienie produktu w sposób, który wyeksponuje jego zalety i zachęci do kupna. Jest metodą, dzięki której można przygotować jasny i przejrzysty instruktaż.

Film czy animacja?


Wybór zależy od integralnego spojrzenia na proces sprzedaży Twojej Firmy i preferowanych sposobów dotarcia do klientów. Istotne jest określenie celów kampanii promocyjnej oraz środków, które zostaną w niej wykorzystane.

Doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie optymalne dla osiągnięcia założonego przez Ciebie celu.